"RAAMIST VÄLJAS"

1. oktoober 2009, Leina Neima, Kommentaarid: 0


Kutsume kõiki käsitööhuvilisi osalema kotimeisterdamise ühisüritusel:


„Raamist väljas“


Et luua üheskoos ja jagada oma loomingut teistega – lasta inspiratsioonil lennata ning leida uusi ning ootamatuid vaatenurki sellise traditsioonilise objekti, nagu kott valmistamiseks.


Osalema on oodatud kõik – nii need, kes on varem kotte valmistanud, kui ka need, kes selles vallas alles esimesi samme astuvad.


Ürituse eesmärk on anda loovusele tiivad ning väljuda raamidest – katsetada, mängida erinevate materjalide, ideede ja tehnikatega. Eneseavamine ja arendamine läbi mängurõõmu ning koostegemise energia, muljete ja ideede vahetamine. Lõpptulemusest olulisemgi on protsess ise.


Rippuma saavad sündinud ridikülid nii raamis sees, kui raamist väljas – craftwerk.ee spetsiaalses virtuaalgaleriis ja valitud palad ürituse lõppedes ka reaalses ruumis ehk näitusel.

********************Et oleks võimalik raamist väljas mõtelda, on paradoksaalsel kombel vaja siiski raame :=) 

„Raamis sees“


  • Meie kuulutame välja 8 teemat inspiratsiooniks - piiranguid kasutatavate materjalide, tehnikate ja kottide kasutusotstarbe osas pole!

  • Üks teema kuulutatakse välja kaheks kuuks ning tööde viimane tähtaeg on järgmise kuu 5. kuupäev.  Näiteks: oktoobri-novembri teema läheb lukku 5. detsembril.

Oktoobri ja novembrikuu teemaks on „SÜGISSONAAT“


  • Osa võtta võivad kõik soovijad ning kõikide tööd riputame üles virtuaalsesse galeriisse!!! Kohustust osaleda iga teemaga pole, oluline on siiski mängurõõm ning võimalus ühiseks tegevuseks.

  • Valmis kotist palume teha 3 - 4  fotot (üldvaade, vaade küljelt ja detail) ning saata need jpg, formaadis e-mailile: leinaneima [!at] yahoo.com - pildi suurus mitte väiksem kui (480 pikslit X 640 pikslit) ja mitte suurem kui 400 KB. Märgusõnaks konkreetne teema ning palume lisada ka autori nime, mida soovite tööde all näha.

  • Tööde esitamise lõpptähtaeg on teemale järgneva kuu viies kuupäev!

  • Palume siiski pildid teele saata niipea, kui tööd on valmis. Alates 15. kuupäevast täiendame jooksvalt „värske saagiga“ ürituse virtuaalset galeriid.

  • Julgustame valmis töid kohe eksponeerima oma netipesades – blogides, flickri galeriides jms – viidates üritusele ning õhutades teisigi osa saama.

  • Piitsa ei saa keegi, iga teemaga kaasnev präänik olgu üllatuseks:

„Sügissoonaadi“ prääniku, kinkekaardi 200 EEK väärtuses pani välja meie sõber Hobipunkt.ee


********************

P.S. Ürituse lõpus sünnib valminud töödest kureeritud NÄITUS!


Kui Su töö on fantaasiarikas ja lõpuni viimistletud ning soovid seda esitleda ka lõppnäitusel – palume lisada fotodega saadetud E-mailile kinnituse, et lubad konkreetse töö näitusele.


Kõiki näitusele lubatud töid tuleb säilitada (st. mitte kanda ja määrida) kuni viimase teema lõpuni, mil valitakse välja konkreetsed tööd näituseks. Kui plaani lõppnäitusel osaleda pole, siis võib oma loomingu kohe kasutusse võtta, ära kinkida või müüa.

 

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri