HÕBETRAAGELDUS 2010 EHK HT10

26. aprill 2010, Leina Neima, Kommentaarid: 0

Kes ütles, et noorus on hukas? Käsitööd keegi ei tee ning niit-nõel-heegelnõel kuuluvad esivanemate unustatud päranduse hulka? 

 

Nii see päris kindlasti pole, mida näitab kasvõi see, et 16. aprillil toimus Rakveres üks eriti äge üritus – suur isetehtud noortemoe show „Hõbetraageldus 2010“.  Korraldajaks RG ja RRG õpilasesindused.Pildil on kleit III koha võitja - Maarit Brit Tanni kollektsioonist "Las Vegas"

Foto autor: Mileene Roov


Keera lehte ja...Nende ragisevate tähepaaride taha peituvad Rakvere Gümnaasiumi ja Rakvere Reaalgümnaasiumi ettevõtlikud õpilased. Kahjuks ise kohal olla polnud võimalik aga õnneks on üritusel superlahe veebipesa, kus tegijad KÕIK ÄRA RÄÄGIVAD :=)

 

Maksab kindlasti ringi uudistada, blogis on lisaks piltidele ka põnevaid lugusid noorte andekate osavnäppudega ning muidu mõnusat lugemist.


Samuti on kobe pildigalerii ka Femme.ee-s.

 

Nagu piltidelt näha võib, olid kollektsioonid põnevad, esitajad särasilmsed ning väga palju võib sealt leida ka põnevaid taaskasutus-ideid…

 

Lahe üritus – imetlege, järgige ja tehke ise ka!  

 

Ahjaa, ma pole unustanud - tänaseks lubatud polümeersavide võrdluse riputan hiljemalt homme hommikuks üles. Üks kiirem asi vajab enne lõpetamist…

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri